tel. 68 323 23 70
kom. 792 23 23 70

Aparaty wykorzystywane w zabiegach likwidacji cellulitu:
- Lipo Shock
- Endermolift

Cellulit to już nie problem!


Lipodystrofia, bo taka jest medyczna nazwa tej choroby, w zaawansowanej postaci prowadzi do poważnych zaburzeń zdrowotnych, w tym bolesnych zmian. Na domiar złego trudno jej zapobiegać, gdyż naukowo stwierdzono, że istnieje bardzo wiele przyczyn jej pojawienia się – począwszy od niewłaściwej diety, a skończywszy na szkodliwym wpływie... garderoby.

 

Jak działa LipoShock?
Urządzenie wyposażone jest w trzy głowice: ShockWave (głowica SW) i dwie Ultrasounds (głowica HF i LF). Unikalność LipoShock polega na wykorzystaniu siły działania niestosowanych wcześniej fal dźwiękowych ShockWave i fal ultradźwiękowych. ShockWave to fale dźwiękowe o wzrastającym ciśnieniu...

Co wyróżnia LipoShock?
Urządzenie wyposażone jest w trzy głowice: ShockWave (głowica SW) i dwie Ultrasounds (głowica HF i LF). Unikalność LipoShock polega na wykorzystaniu siły działania niestosowanych wcześniej...

Na szczęście mamy LipoShock, który radzi sobie z cellulitem i miejscową otyłością.


O LipoShock w Polsce zrobiło się głośno w 2009 roku, gdy ta innowacja wygrała prestiżowy konkurs Prix de Beaute Cosmopolitan.
I fala popularności LipoShock ciągle rośnie. Nic dziwnego, jest to pierwsza tak skuteczna i bezpieczna metoda nieinwazyjnego zwalczania cellulitu i miejscowej otyłości.

Do tej pory już tysiące kobiet w Polsce skorzystały z dobrodziejstwa zabiegu. Na własnej skórze przekonały się o tym, co specjaliści widzieli dzięki badaniom klinicznym – zabieg LipoShock jest bezpieczny, komfortowy i szokująco efektywny. Za to jesteśmy mu wdzięczne!

Efekty zabiegu LipoShock:

Co to jest LipoShock?


LipoShock to urządzenie włoskiej firmy Estelougue, przeznaczone do walki z cellulitem i miejscową otyłością za sprawą ultradźwięków i fal uderzeniowych. Produkowane jest specjalnie dla firmy ITP Esthetique, która posiada wyłączne prawa do tej marki.

LipoShock to innowacja w walce z cellulitem i miejscową otyłością. Działa bezinwazyjnie, pozwala uporać się z pomarańczową skórką oraz pozbyć zbędnych centymetrów, a efekty widać już po kilku zabiegach.

 

Jak działa LipoShock?


Urządzenie wyposażone jest w trzy głowice: ShockWave (głowica SW) i dwie Ultrasounds (głowica HF i LF). Unikalność LipoShock polega na wykorzystaniu siły działania niestosowanych wcześniej fal dźwiękowych ShockWave i fal ultradźwiękowych. ShockWave to fale dźwiękowe o wzrastającym ciśnieniu. Intensywność oddziaływania tych fal powoduje rozerwanie włóknistego gorsetu w tkance podskórnej oraz rozbicie komórek tłuszczowych w procesie implozji.

Siła jaką dysponuje ShockWave niweluje cellulit i miejscową otyłość na tak trudnych partiach ciała jak uda i pośladki znacznie skuteczniej, niż inne wcześniej stosowane metody. Dodatkowo działanie głowicy SW pobudza układ limfatyczny, poprawia unaczynienie i drenaż płynów. Moc ShockWave uzupełniają ultradźwięki, które wprawiając w drgania błony komórek tłuszczowych powodują ich rozpuszczenie. Głowica Ultrasounds LF ma specjalny kształt. Wykorzystywana jest do zabiegów na dużych płaszczyznach. Pozwala to skoncentrować energię i ochronić wierzchnie warstwy naskórka. Głowica Ultrasounds HF, przeznaczona jest do partii powierzchniowych i uelastycznienia tkanki.

 

Na jakie obszary mogę stosować LipoShock?


LipoShock najczęściej stosowany jest na te obszary, w których gromadzi się nadmiar tkanki tłuszczowej i pojawia cellulit. Najczęściej są to uda, pośladki, biodra, ale metoda jest skuteczna również i stosowana na obszarze brzucha i ramion.

Wskazania do zabiegu:

- cellulit,
- miejscowa otyłość,
- uczucie tzw. ciężkich nóg,
- chęć poprawy gładkości i jędrności i sprężystości skóry,
- chęć wymodelowania sylwetki,
- chęć usprawnienia przepływu limfy.

Jakich efektów można się spodziewać po zabiegu LipoShock?


LipoShock jest zabiegiem komfortowym i nieinwazyjnym. Efekty widać już po kilku sesjach. Skóra staje się gładsza, jędrna i bardziej sprężysta, a cellulit i miejscowe niedoskonałości zostają zlikwidowane. Liposhock rozbija komórki tłuszczowe oraz likwiduje obrzęki poprzez pobudzenie krwiobiegu i układu limfatycznego. Efektem działania Liposhock jest również utrata centymetrów w obwodzie ciała.

Liposhock wspomaga drenaż zgromadzonych płynów, pozwalając na stymulację i przywrócenie prawidłowego funkcjonowania układu naczyniowego.

Czy efekty zabiegu LipoShock są trwałe?


Aby utrzymać efekty osiągnięte po serii zabiegów LipoShock należy prowadzić zdrowy tryb życia włączający odpowiednią dietę i regularne ćwiczenia.

Czy wymagane są badania przed rozpoczęciem terapii i jakie są przeciwwskazania do zabiegu?


Badania nie są wymagane. Przed rozpoczęciem terapii, osoba za nią odpowiedzialna, przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań.

Przeciwwskazania:

- choroby skórne,
- zapalenie żył,
- choroby żylne,
- cukrzyca,
- ciąża,
- niewydolność nerek,
- niewydolność wątroby,
- rozrusznik serca.

ENDERMOLOGIE ®


Już 9 na 10 kobiet bez względu na wiek czy wagę jest narażonych na cellulit, a problem ten narasta wraz z upływem lat. Większość kobiet bezskutecznie próbuje pozbyć się cellulitu za pomocą wszelkich środków (diety, intensywnych ćwiczeń, różnorodnych kosmetyków ...).

Dzięki przełomowej technice Endermologia® marzenie kobiet, aby pozbyć się nadmiaru krągłości oraz nieatrakcyjnych miejsc ze "skórką pomarańczową" staje się teraz rzeczywistością !!!

Mechaniczny masaż skóry i tkanki podskórnej. Kształtuje i modeluje sylwetkę, podnosi pośladki, wspomaga odchudzanie, likwidację cellulitu i obrzęków.

Zabieg nie tylko stymuluje mikrokrążenie, pracę układu żylnego, limfatycznego ale także ułatwia eliminacje obumarłych komórek i toksyn. Po skończeniu zabiegu skóra wchłania preparaty pielęgnacyjne jak gąbka, dobrze jest zastosować natychmiast antycelulitowy kosmetyk.
Specjalne ubranie z lycry stosowane do zbiegów zapewnia klientom wygodę i higienę zabiegu.
Rozluźnienie dzięki dekompresji różnych struktur naczyniowych powoduje napływ krwi z głębszych warstw skóry wraz z zawartymi w niej substancjami odżywczymi oraz usunięcie płynów i zbędnych produktów przemiany materii. Na poziomie naskórkowym powoduje złuszczanie, eliminując przez to obumarłe komórki i przywracając skórze naturalny blask. W dziedzinie lipochirurgii powoduje zmiękczenie i rozluźnienie podskórnej tkanki łącznej przygotowując ją do zabiegu.

Po liposukcji likwiduje obrzęki i wybroczyny, redukuje cellulit, usuwając asymetrie i lecząc te obszary, które nie mogły odnieść korzyści z zabiegu.

Czas zabiegu: 35 minut Częstotliwość: 3 razy w tygodniu
Ilość zabiegów: zależy od morfologii, fizjologii i nawyków żywieniowych pacjenta.

Endermologie ® z powodzeniem możemy stosować w:

- zabiegach estetycznych,

- w urazach sportowych (obrzęki pourazowe, zmniejszenie zakwasów, przyspieszenie regeneracji układu mięśniowo-więzadłowego),

- w zabiegach rehabilitacji leczniczej (bóle reumatoidalne, niedowłady mięśni, przykórcze, dolegliwości bólowe kręgosłupa).