tel. 68 323 23 70
kom. 792 23 23 70

Likwidacja podwójnego podbródka

Aparaty wykorzystywane w zabiegach likwidacji podwójnego podbródka:
- Endermolift
- Zaffiro
- APOLLO-REGEN

APOLLO REGEN RF - FALE MŁODOŚCI


APOLLO-REGEN jest to światowa nowość w zakresie bezoperacyjnego liftingu twarzy, usuwania zmarszczek oraz redukcji tkanki tłuszczowej. Zabieg jest bardzo bezpieczny, nie iniekcyjny, bezbolesny i daje długotrwałe efekty.

Najnowsze wykorzystanie fal radiowych w kosmetyce stanowi duży przełom pozwalając na lifting skóry bez użycia skalpela.
Główne działanie biologiczne polega na przegrzewaniu włókien kolagenowych. Pod wpływem ogrzania ulegają one skurczeniu, a wtórnie także napięciu. Przegrzanie przyczynia się do przyspieszonego syntetyzownia przez fibroblasty białek niezbędnych do produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki temu zjawisku uzyskuje się efekt zwiększonego napięcia skóry oraz poprawy jej elastyczności. Na efekty nie trzeba długo czekać. Klientki pokochają te zabiegi, ponieważ z każdym kolejnym dniem od pierwszego zabiegu skóra ulega systematycznej poprawie i ogólnej kondycji.

APOLLO-REGEN to system napinający włókna kolagenowe na całym ciele, to on spełni teraz Twoje marzenia, dzięki niemu Twoja skóra będzie świeża i młoda, niezależnie od wieku a figura zgrabna.

Prawa strona twarzy po jednym zabiegu apollo - Regen
(bruzdy nosowo wargowe zostały spłyucone po prawej stronie, skóra została ujedrniona, owal twarzy został wyliftingowany).

ZASTOSOWANIE: TWARZ

- podniesienie owalu twarzy, redukcja "chomików",
- ujędrnienie skóry, odbudowa kolagenu,
- spłycenie zmarszczek: "kurzych łapek", "linii smutku": nosowo wargowych,
- zmniejszenie "worków" pod oczami,
- likwidacja "podwójnego" podbródka.
Prawa strona twarzy po jednym zabiegu apollo - Regen
(bruzdy nosowo wargowe zostały spłyucone po prawej stronie, skóra została ujedrniona, owal twarzy został wyliftingowany).