tel. 68 323 23 70
kom. 792 23 23 70

Peelingi

Aparaty wykorzystywane w zabiegach peelingu:
- Silk Peel
- Skin Master Plus
- Geneo
- Jet Peel
- Diamond Tone
Metody:

dr s chramek, kwasy

PEELING KAWITACYJNY:


Współczesna kosmetologia oferuje coraz bardziej komfortowe i spektakularne zabiegi. Zastosowanie nowoczesnej cyfrowej aparatury jest bezbolesną alternatywą dla tradycyjnych metod np. manualnego oczyszczania skóry. Zwiększa ona również możliwości transportowania składników aktywnych w głąb skóry. Super Sonic Skin Scrubber firmy Rubica wykorzystuje wielokierunkowe działanie technologii ultradźwiękowej. Ten bezoperacyjny system intensywnej regeneracji skóry daje możliwość przeprowadzania zabiegów przeciwzmarszczkowych, antycellulitowych jak również wspomagających leczenie poważnych problemów skórnych.

Na czym polega działanie peelingu kawitacyjnego?

Fala ultradźwiękowa w obecności płynu tworzy pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które powiększają się i gwałtownie pękają. Pod wpływem ciepła i podwyższonego ciśnienia dochodzi do bardzo dokładnego i zupełnie bezbolesnego oczyszczania skóry z zalegającej warstwy zrogowaciałego naskórka, toksyn oraz wydzielin gruczołów łojowych.

Zalety stosowania peelingu kawitacyjnego:

- Bezboleśnie , szybko i dokładnie czyści skórę twarzy ,szyi i dekoltu.
- Dezynfekuje obszar poddany zabiegowi, zapobiegając pojawieniu się stanów zapalnych.
- Nie wymaga rozgrzewania dlatego można go bezpiecznie wykonywać przy skórach naczyniowych i wrażliwych.
- Wspomaga leczenie trądziku.
- Rozjaśnia przebarwienia i plamy pigmentacyjne.
- Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych, zwiększając jej możliwości absorbcyjne.

Wpływ fali ultradźwiękowej na skórę:

- zwiększa przepuszczalność bton komórkowych, umożliwiając wtłaczanie substancji aktywnych,
- w widoczny sposób zwiększa efektywność zabiegów kosmetycznych,
- pomaga wzmocnić naczynia krwionośne,
- stymuluje regenerację uszkodzonej tkanki, przyspieszając wygładzanie blizn,
- eliminuje zmarszczki i zapobiega ich tworzeniu,
- likwiduje "worki" i cienie pod oczami, poprawiając krążenie krwi i limfy,
- rozbija cząsteczki tłuszczu, zwiększając skuteczność zabiegów antycellulitowych i ujędrniających,- wygładza i nawilża skóry.

 

Diamond Tone – innowacyjny system mikrodermabrazji diamentowej


Mikrodermabrazja jest techniką usuwania najwyżej położonych warstw skóry czyniąc ją elastyczną i promienną. Mikrodermabrazja diamentowa usuwa warstwy skóry przez delikatne złuszczanie przy użyciu naturalnych odłamków diamentu podczas gdy w tym samym czasie martwe komórki skóry są wsysane w sposób sterylny i kontrolowany. Usuwanie wierzchnich warstw martwych komórek skóry pozostawia gładszą powierzchnię i pobudza wzrost zdrowych komórek nowej skóry.

MOŻLIWOŚCI ZABIEGU:

- Skóra zniszczona słońcem.
- Plamy starcze..
- Redukcja płytkich zmarszczek
- Mieszanka operacji kosmetycznych lub zabiegów laserowych.
- Redukcja blizn potrądzikowych.
- Usunięcie zaskórników, zwężenie porów.
- Korekta blizn.
- Zredukowanie hiperpigmentacji (przebarwień).
- Rozstępy,celulit.
- Odmłodzenie, odżywienie, uelastycznienie skóry.
- Zabieg jest idealnym przygotowaniem do zabiegu fotoodmładzania.
- Suchośc skóry.
- Trądzik pospolity (zaskórnikowy, gródkowy).
- Łojotok.
- Generalna regeneracja skóry, głównie przy zaniku włókien kolagenowych.
- Stymulacja mikrokrążenia co powoduje lepsze odżywienie komórek skóry.
- Zabieg jest idealnym przygotowaniem do zabiegu fotoodmładzania.

Mikrodermabrazja jest wspaniałą alternatywą do złuszczania laserowego jak również peelingów chemicznych, ponieważ jest nieinwazyjna, nie operacyjna i nie wymaga ''rekonwalescencji.'' Twoja skóra będzie promienna, wolna od podrażnień i zbędnych komórek. Będzie bardziej miękka, gładsza, i czysta już po pierwszym zabiegu.

 

Green Peel dr Schrammek


Jest to opracowana przez dr med. Christine Schrammek, głęboka kuracja złuszczająca naskórek, oparta na bazie wyłącznie ziołowej. Czysta, ziołowa mieszanka, bez żadnych dodatków chemicznych, wywołuje mocne przekrwienie skóry i złuszczenie wierzchnich warstw naskórka. Płatowe złuszczenie wierzchnich warstw pobudza tworzenie nowych komórek, pobudza regenerację naskórka i górnych warstw skóry właściwej.
Podczas masażu mieszanką ziołową Green Peel następuje lekkie starcie wierzchnich warstw naskórka mikrocząsteczkami zawartymi w ziołach. Inne, bogate w wartościowe substancje składniki mieszanki, zostają wmasowane w skórę i działają przez czterdzieści osiem godzin. Rozpuszczając się, dostarczają skórze cennych substancji - witamin, hormonów roślinnych, soli mineralnych i in. Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona, wyczuwalne jest pieczenie przypominające lekkie oparzenie słoneczne.

Przez 3-4 dni skóra łuszczy się widocznie. Pielęgnacja w domu polega w tym czasie na zmywaniu twarzy specjalnym lotionem i smarowaniu łagodzącym kremem, przygotowanym dla skóry będącej pod wpływem Green Peel.

Proponujemy powtórzenie zabiegu jeszcze dwa razy - kolejną wiosną i jesienią.

Czwartego dnia konieczne jest przeprowadzenie zabiegu uzupełniającego: podczas masażu zostają usunięte pozostałe resztki naskórka, a silnie oczyszczona, szczególnie chłonna skóra łatwo przyjmuje cenne składniki Revitalan Mask i Super Beauty Mask.
Złuszczanie metodą Dr Schrammek jest wspaniałym zabiegiem odmładzającym. W jego efekcie dochodzi do wzmożonej produkcji koleagenu, "nowa" skóra jest czysta, świeża i odmłodzona, jej ogólny stan - zdecydowanie polepszony. Działanie Green Peel nie ogranicza się tylko do naskórka. Sięga także do głębszych warstw skóry, dostarczając jej specyficznych enzymów ziołowych, fermentów, witamin, soli mineralnych, hormonów roślinnych i mikropierwiastków.