tel. 68 323 23 70
kom. 792 23 23 70

Nowatorska metoda rewitalizacji skóry
metodą bezdotykową urządzeniem JET PEEL


- innowacyjna na skalę światową, opatentowana metoda całkowicie bezbolesnej dermabrazji przy użyciu soli fizjologicznej i powietrza złuszczających naskórek z dwukrotną prędkością dźwięku z odległości 5-10mm.
- jedyny na świecie system dermabrazji i mezoterapii bez dotykania skóry (sterylność i higieniczność zabiegu bez konieczności sterylizacji).
- bezbolesność zabiegu nawet podczas głębokiego złuszczania. Brak efektów ubocznych i ostrych stanów zapalnych.


Zastosowania:

- Do złuszczania skóry w celu zmniejszenia zmarszczek powierzchniowych i głębokich.
- Do nawilżania skóry w strefie oddziaływania
- Do korygowania i wygładzania blizn
- Do zabiegów przy zmianach trądzikowych i potrądzikowych
- Do peelingu powierzchniowego i głębokiego
- Do drenażu limfatycznego i liftingu miękkich tkanek twarzy i szyi
- Do szybkiego i skutecznego oczyszczania skóry (nawilżanie i świeżość)
- Do skutecznej walki z cellulitem i rozstępami
- Do rehabilitacji pooperacyjnej.

Zasada działania


JetPeel wytwarza ponaddźwiękowy dwufazowy strumień, składający się z mikrokropelek roztworu soli i tlenu aplikowanego przez specjalną dyszę. Bardzo małe szybko poruszające się kropelki, posiadające wysoką energię kinetyczną, stykając się ze skórą powodują złuszczanie jej warstw zewnętrznych. Ponaddźwiękowy strumień zwiększa ruch cząsteczek dzięki sile aerodynamicznej proporcjonalnie do kwadratu wielkości cząsteczek. Podczas przyspieszenia kropelek ma miejsce bardzo szybka atomizacja (rozpylenie), zmniejsza się wielkość kropelek a także ich masa i energia kinetyczna. Oznacza to, że pomiędzy dyszą a powierzchnią skóry istnieje optymalna odległość, przy której uzyskiwana jest maksymalny efekt dermabrazyjny.

Urządzenie JetPeel składa się z jednostki głównej, wymiennych plastikowych głowic z dyszą oraz przewodu łączącego. Głowica posiada trzy miniaturowe dysze ponaddźwiękowe (średnica 0,5 mm), dzięki którym prędkość gazu wzrasta do 1,8 Macha. Do każdej dyszy znajdują się bardzo cienkie igiełki, które dostarczają płyn, np. roztwór soli, do miejsca leczenia. W jednostce głównej znajdują się elementy regulujące zużycie i dostarczanie gazu, wbudowana sprężarka powietrza oraz panel sterowania Zabieg leczniczy polega na powolnym przesuwaniu urządzenia przy powierzchni skóry, na której ma być wykonywany zabieg peelingu. W punkcie, w którym strumień styka się ze skórą prędkość przemieszczania się gazu zmniejsza się, ale kropelki nadal poruszają się z dużą prędkością i złuszczają zewnętrzne warstwy skóry. Ciśnienie dynamiczne gazu powoduje powstanie rosnącego ciśnienia statycznego w miejscu leczenia. Powstające ciśnienie statyczne wywołuje określone, zadziwiające skutki.