tel. 68 323 23 70
kom. 792 23 23 70

Long Time Liner


Makijaż permanentny jest adresowany do Pań chcących w naturalny sposób podkreślić swoją urodę i nadać wyrazistość rysom twarzy. Odpowiedni dobór barwników zbliżony jak najbardziej do naturalnego kolorytu pozwala na delikatną korektę niedoskonałości urody, zintensyfikowanie naturalnego koloru brwi i ust jak i podkreślenie oprawy oczu.

O METODZIE SŁÓW KILKA
Logo Long Time LinerMetoda Long–Time–Liner opracowana w 1986 roku w Niemczech zyskała sobie miano najważniejszego lidera w mikropigmentacji na całym świecie. Oferujemy Państwu najwyższej jakości aparat do mikropigmentacji i bezpieczne pigmenty. Przewagą aparatu Long–Time–Liner nad innymi jest możliwość zachowania całkowitej sterylności zabiegu. Dzięki zastosowaniu specjalnej, jednorazowej mikro igły i szybkości działania urządzenia unika się stresu i długotrwałego podrażnienia skóry. Opinia histologiczna na temat naszych farb pigmentujących potwierdza brak działań ubocznych na organizm. W skład pigmentów wchodzą wyłącznie pigmenty z jakością farmaceutyczną według standardów Unii Europejskiej. Urządzenie Long–Time–Liner są certyfikowane według norm ISO 9001/EN46001, co daje gwarancję wysokiego standardu produktów.

Metoda Long–Time–Liner Conture Make–up została uznana oraz dopuszczona do zabiegów pigmentacji medycznej.

Makijaż trwały Long–Time–Liner wykonuje się jednorazową igłą, która dociera do trzeciej warstwy naskórka wprowadzając do niej delikatne, nietoksyczne i niealergizujące pigmenty pochodzenia roślinnego i mineralnego. Ze względu na to, że przez warstwę jasną naskórka nie przebiegają nerwy i naczynia krwionośne, nie występują krwawienia, a ewentualnie opuchnięcia czy Makijaż permanentny w Salonie Kosmetycznym Azyl w Poznaniuzaczerwienienia są chwilowe. Około dwa dni po zabiegu naskórek zaczyna się delikatnie złuszczać – jest to zupełnie oczekiwany i naturalny proces. W cztery do dziesięciu dni po zabiegu zabarwienie makijażu blednie do pięćdziesięciu procent barwy wyjściowej. Około dwa tygodnie do miesiąca po zabiegu przeprowadza się odpowiednie postępowanie mające na celu wzmocnienie i utrwalenie rezultatów – gratisowa korekta pierwsza.

Makijaż wykonywany jest przez licencjonowaną linergistkę firmy Long–Time–Liner Agnieszkę Kwaśniak.

Makijaż permanentny "Long–Time-Liner'' - cennik:
Brwi - 700,00 zł