tel. 68 323 23 70
kom. 792 23 23 70

Fale Radiowe APOLLO REGEN RF – system trójpolarny


We współczesnej kosmetologii fale radiowe wykorzystywane są w zabiegach niechirurgicznego odmładzania skóry, polegających na oddziaływaniu na położone głębiej warstwy kolagenu. Następuje ich remodelowanie, co sprzyja wygładzeniu owalu twarzy, redukcji zmarszczek, lepszemu napięciu skóry.
Fale Radiowe APOLLO-REGEN to światowa nowość w zakresie bezoperacyjnego liftingu twarzy, usuwania zmarszczek oraz redukcji tkanki tłuszczowej. Zabieg jest bardzo bezpieczny, nie inwazyjny, bezbolesny i daje długotrwałe efekty. Najnowsze wykorzystanie fal radiowych w kosmetyce stanowi duży przełom pozwalając na lifting skóry bez użycia skalpela.

Główne działanie biologiczne polega na przegrzewaniu włókien kolagenowych. Pod wpływem ogrzania ulegają one obkurczeniu, a wtórnie także napięciu. Przegrzanie przyczynia się do przyspieszonego syntetyzownia białek niezbędnych do produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki temu uzyskuje się efekt zwiększonego napięcia skóry oraz poprawy jej elastyczności. Z każdym kolejnym dniem od pierwszego zabiegu skóra ulega systematycznej poprawie, pozostając w lepszej kondycji.

APOLLO-REGEN to system liftingujący włókna kolagenowe na całym ciele, skóra staje się młodsza, jędrniejsza, bardziej elastyczna.

Wskazania: TWARZ
• podniesienie owalu twarzy, redukcja "chomików"
• ujędrnienie skóry, odbudowa kolagenu
• spłycenie zmarszczek: "kurzych łapek", "linii smutku":
nosowo-wargowych
• zmniejszenie "worków" pod oczami
• likwidacja "podwójnego" podbródka

Wskazania: CIAŁO
• redukcja cellulitu
• zmniejszenie tkanki tłuszczowej
• podniesienie pośladków
• wysmuklenie talii
• ujędrnienie, lifting "luźnej" skóry: na brzuchu i udach, wokół kolan, na rękach
• odmłodzenie rąk

Fale radiowe jest to nowoczesny zabieg wykorzystujący system fal radiowych (RF) do szerokiej gamy zabiegów:

Liftingu i wygładzania skóry,
Redukcji tkanki tłuszczowej,
Likwidacji cellulitu,
Kształtowania sylwetki,

Fale radiowe stymulują skórę osiągając efekt termiczny podobny do efektów działania lasera. W odróżnieniu od lasera, który indukuje ciepło, urządzenia RF przenoszą energię radiową w głębokie warstwy skóry, co prowadzi do mocnego podgrzania tkanek na poziomie skóry właściwej. Pod wpływem temperatury włókna kolagenowe kurczą się. Komórki skóry (fibroblasty) pobudzane są do produkcji i regeneracji kolagenu.

Przeciwwskazania:

- rozrusznik serca,
- choroba nowotworowa,
- ostre stany zapalne,
- zaburzenia czucia,
- ciąża, karmienie piersią,
- metalowe implanty w pobliżu okolicy zabiegowej.

Nowatorski – trzypolarowy – układ elektrod w głowicy zabiegowej pozwala na zwiększenie skuteczności i bezpieczeństwa zabiegu. System ten działa na wybranym obszarze, nie działając na części nie poddane zabiegowi – jak to bywa w przypadku systemów monopolarnych. Wiązka fal jest skumulowana, co zdecydowanie zmniejsza liczbę przeciwwskazań (są nimi jedynie rozruszniki serca, metalowe implanty w obszarze zabiegu, aktualne schorzenia onkologiczne i poważne schorzenia kardiologiczne). Metoda ta jest więc całkowicie bezpieczna. Zabiegi systemem Pollogen to relaks i przyjemność, a efekty widać już po pierwszym zabiegu. Zabiegi systemem Tripollar można bezpiecznie wykonywać przez cały rok, ponieważ opalenizna i promienie UV nie mają wpływu na ich efekt.